فلز تاران

استخدام فروشگاه

۱۲ بهمن ۱۳۹۵

فروشگاه پریسا تن پوش یک برند معتبر به تعدادی فروشنده خانم(نیمه‎وقت) جهت کار در مانتوفروشی و زیورآلات سنتی نیازمنداست شعبات : میدان تجریش میدان فاطمی ، میدان‎ولیعصر و ۴ راه ولیعصر

ژیلا صادقی: خبر خداحافظی من از تلویزیون صحت ندارد

۱۲ بهمن ۱۳۹۵

ژیلا صادقی ضمن رد خبر خداحافظی اش از تلویزیون تاکید کرد که فقط با برنامه “خونه خوبه» همکاری نمی کند.

ژیلا صادقی مجری تلویزیون درباره خبر منتشر شده در یک رسانه مبنی بر خداحافظی وی از تلویزیون ، گفت: من با دیدن این خبر با تیتر خداحافظی احتمالی بنده از تلویزیون بسیار متعجب شده و سوالم این است که این خبر بر اساس چه سندی منتشر شده است.

وی افزود: من دیگر با برنامه “خونه خوبه» شبکه سه سیما همکاری نمی کنم که حتی درباره دلیل این اتفاق هم توضیحی به هیچ رسانه ای نداده ام. از همین جا ضمن رد خبر خداحافظی ام از تلویزیون تاکید می کنم هیچ گفتگویی در این زمینه با رسانه ای نداشته ام و این خبر هم سندیت ندارد.

این مجری تلویزیون در پایان تاکید کرد: باز هم صحت چنین خبری را رد کرده و می گویم بنده فقط در برنامه “خونه خوبه» حضور نمی یابم.

خبری که در یک رسانه مبنی بر خداحافظی ژیلاصادقی منتشر شده بود :

برنامه “خونه خوبه» چندی ا‌ست از شبکه سه سیما در حال پخش است و آرش ظلی‌پور در ابتدا با زهرا جهرمی اجرای این برنامه را برعهده داشتند که پس از مدتی ژیلا صادقی به‌عنوان مجری اصلی به این گروه اضافه شد و حالا چند روزی است که او را در این برنامه نمی‌بینیم و احتمال حضور نجمه جودکی در این برنامه قوت گرفته است.

همچنین شنیده‌های ما حاکی از خداحافظی احتمالی ژیلا صادقی از تلویزیون دارد. البته این خبر هنوز به‌طور رسمی از جانب این مجری اعلام نشده اما گویا او در حال تصمیم‌گیری درباره این موضوع است. شاید فرضیه حضور چند تهیه‌کننده و چندصدایی در این برنامه موجب جدایی صادقی از “خونه خوبه» شده است. آن‌طور که می‌بینیم این برنامه که یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های حال حاضر شبکه سه است با چهار تهیه‌کننده روی آنتن می‌رود که در میان نام‌های این برنامه‌سازان تنها حبیب میدانچی شاید تخصص بیشتری در حوزه خانواده و روان‌شناسی دارد.

گفتنی است بعد از جهرمی، صادقی توانسته بود به‌واسطه تسلط همیشگی خود در اجرا، کیفیت این برنامه را تا حدی ارتقا بخشد اما حالا که او از “خونه خوبه» جدا شده باید منتظر آمدن گزینه دیگری مثل نجمه جودکی باشیم که در کنار آرش ظلی‌پور بایستد.

برنامه “خونه خوبه» با پخش در یکی از بهترین زمان‌های پخش کنداکتور شبکه سه می‌تواند یکی از مهم‌ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه‌های این شبکه باشد اما باید دید که مدیر شبکه تصمیمی جدی برای ایجاد تغییر و تحولات در برنامه از حیث انتخاب یک تهیه‌کننده اصلی برای این برنامه اتخاذ می‌کند یا این روال ادامه دارد.