فلز تاران

سامسونگ در پی عرضه ۶۰ میلیون دستگاه گلکسی اس ۸ است؛ احتمال عرضه پرچمدار جدید سامسونگ در اواسط آوریل

۲۱ دی ۱۳۹۵

بنا به اخباری که به تازگی از کره منتشر شده است، کمپانی سامسونگ درصدد عرضه ۶۰ میلیون دستگاه از جدیدترین گوشی پرچمدار خود یعنی گلکسی اس ۸ بوده و سفارشات مربوط به قطعات الکترونیکی لازم را به منظور دستیابی به تولید این تعداد گوشی ثبت شده و این شرکت در تلاش برای عرضه ی این محصول در حوالی اواسط آوریل می باشد. بدین ترتیب، عرضه ی این محصول حدود یک ماه دیرتر از زمان بینی شده صورت خواهد گرفت. این اتفاق احتمالا به دلیل هرچه بهتر و با کیفیت تر سپری شدن فرآیندهای تضمین کیفیت این گوشی باشد تا از بروز اتفاقات ناگواری مشابه آنچه برای نوت ۷ پیش آمد، جلوگیری به عمل آید.

به ادعای منابع خبری، تولید انبوه Galaxy S8 در ماه مارس شروع خواهد شد. در یکی از گزارش ها آمده است که بَچ (دسته ی) اولیه ی ۵ میلیون تاییِ این محصول در ماه مارس تکمیل خواهد شد و در عین حال در گزارشی دیگر عنوان شده است که ظرفیت تولید ماهانه سامسونگ در ماه های پس از مارس، برابر با ۵ میلیون دستگاه خواهد بود. در هر صورت، منابع آگاه ادعا می کنند که کمپانی سامسونگ اقدام به رونمایی از پرچمدار جدید خود در حدود یک یا دو ماه زودتر از اواسط آوریل – که تاریخ عرضه آن به بازار می باشد – خواهد کرد و این به معنای وجود احتمال قوی برای معرفی گلکسی اس ۸ درکنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ در اواخر فوریه یا اوایل ماه مارس می باشد که در همان حین نیز ساسمونگ در حال معرفی این گوشی اپراتورهای تلفن های همراه و شرکای خرده فروش خود است.

۶۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند را می توان هدفی جاه طلبانه دانست. سه نسل قبلی اسمارت فون های گلکسی اس در تعدادی بین ۴۵ تا ۴۸ میلیون دستگاه مدیریت شدند و رکورد ۷۰ میلیون نسخه همچنان به گلکسی S4 (2013) تعلق دارد. نسل قبل از اس۴، یعنی Galaxy S3 نیز در تعدادی نزدیک به ۶۵ میلیون دستگاه به بازار عرضه شد. بنا به گزارشات رسیده، هدف قرار دادن چنین رقمی از طرف سامسونگ به منظور کمک به جبران زیان های وارد آمده به شرکت در پی معیوب بودن گلکسی نوت ۷ و جمع آوری سراسری این دستگاه از بازارهای جهانی در سال گذشته صورت گرفته است.

از جمله شرکای تامین کننده قطعات این پرچمدار می توان به سازنده ی ماژول های اسکنر عنبیه چشم Partron، کارخانه ی تولید کننده ی لنزهای دوربین Sekonix و Amotech اشاره کرد.

برای اطلاع از سایر ویژگی های احتمالی گلکسی اس ۸ می توانید به این لینک مراجعه کنید.

منبع: phonearena

The post سامسونگ در پی عرضه ۶۰ میلیون دستگاه گلکسی اس ۸ است؛ احتمال عرضه پرچمدار جدید سامسونگ در اواسط آوریل appeared first on تِک ویترینو.