فلز تاران

انتشار لیست برترین های سال ۲۰۱۶ توسط اپل

۱۸ آذر ۱۳۹۵

پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام
پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام – زندگی به سرعت فناوری

با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۱۶ اپل اقدام به انتشار لیست برترین موارد موجود در استور این شرکت از جمله موسیقی، اپلیکیشن، فیلم و سریال کرد.

همان طور که انتظار می ‎رفت در برترین های سال ۲۰۱۶ اپل اپلیکیشن ویرایش ویدیو Prisma در صدر این لیست قرار دارد. این اپلیکیشن قبل از این نیز بسیاری از جوایز سال را تصاحب کرده بود و حال به عنوان برترین برنامه آیفون در سال ۲۰۱۶ معرفی گردید.

در سوی دیگر برخلاف انتظارات برترین بازی سال به Clash Royale تعلق گرفت در حالی که بسیاری منتظر معرفی پوکمون گو به عنوان برترین بازی از سوی اپل بودند. اپلیکیشن Sketchbook Motion هم به عنوان برترین اپ آیپد معرفی گردید.

در میان محبوب ‎ترین ترانه ‎های سال ۲۰۱۶ نام آلبوم Drake به همراه موسیقی متن The Hamilton و آلبوم ۲۵ از Adele مشاهده می شود. فیلم Deadpool هم در کنار Star Wars: The Force Awakens به عنوان محبوب ‎ترین فیلم‎ های سال شناخته شدند. برترین سری تلویزیونی نیز طبق انتظار به Game of Thrones تعلق گرفت.

طبق گزارش اپل در سال جاری کاربران محصولات این شرکت بیش از ۱۰ میلیارد پادکست دانلود کردند که از میان آن ‎ها محبوب ‎ترین پادکست Fresh Air نام دارد.

منبع: Digitaltrends

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

انتشار لیست برترین های سال ۲۰۱۶ توسط اپل
برسام

منبع : : آی تی رسان