فلز تاران

گوگل و هوآوی تحقیق در مورد اشکال جدید نکسوس ۶P را آغاز کردند

۳ دی ۱۳۹۵

به تازگی اخباری از کاربران نکسوس ۶P منتشر شد که مسایل مربوط به خاموش شدن ناگهانی این گوشی ها را حتی با داشتن باتری توضیح میداد. گزارش انتشار داده شده از همان مشکلی خبر میداد که چندی پیش کاربران آیفون ۶ با آن درگیر بودند. همچنین این مشکل زمانی بوجود آمده است که کاربران اندروید خود را به نوقا ارتقا داده اند.

در ابتدا، هوآوی کمپانی گوگل را مقصر اصلی این مشکل دانسته و ادعا کرده است که نرم افزار این شرکت باعث بوجود آمدن این مشکل شده است. در تمامی گزارش ها از آپدیت کردن این گوشی ها خبر میدهند و تا حدی این ادعای هوآوی می تواند درست باشد؛ اما برخی از کاربران با تنزل به اندروید ۶٫۰٫۱ مارشمالو همچنان با این مشکل درگیر هستند.

با توجه به اطلاعات VentureBeat، هر دو کمپانی در حال حاضر به بررسی این مشکل نکسوس ۶P پرداخته اند و به نظر می رسد که شکایات زیاد کاربران از هر دو شرکت، باعث بررسی هر چه زودتر این مشکل شده است.

خبرهای مختلف از میزان درصد شارژهای مختلف باتری این گوشی به هنگام خاموش شدن گزارش می دهند، کاربران بیشترین رقم را ۲۰% شارژ در هنگام خاموش شدن گزارش کرده اند که شبیه رقمی است که گوشی آیفون ۶ در آن خاموش می شد. لازم به ذکر است که این مشکل برای دو گوشی آیفون و نکسوس یکی نبوده و می تواند تنها یک حادثه تصادفی عجیب باشد.

بسیاری از افراد ازبخش مصرف باتری خود اسکرین شات گرفته اند، که نشان می دهد باتری حتی با داشتن ۵۰% شارژ ناگهان به صفر رسیده و گوشی خاموش شده است. دلیل این خاموشی ها هنوز به طور کامل مشخص نشده و باید منتظر اطلاعات تکمیلی از این دو شرکت باشیم.

منبع: phonearena

The post گوگل و هوآوی تحقیق در مورد اشکال جدید نکسوس ۶P را آغاز کردند appeared first on تِک ویترینو.